Bilgi Hattı

BİLGİ HATTI

444 52 76
444 KC RN
Güncel Duyurular:
  • Cumartesi - Pazar günleri 09:00 16:00 saatleri arasında vergi ödemeleriniz için veznelerimiz açıktır.
  • Ayrıca Halk Bankası ve Deniz Bank'in bütün şubelerinden ve e-belediye üzerinden masrafsız vergi ödemesi yapabilirsiniz.
  • Zabıta Müdürlüğü : 0312 361 06 06
  • Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü : 0312 360 59 39
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü : 0312 361 10 06
  • Park ve Bahçeler Müdürlüğü : 0312 378 77 13
  • Fen İşleri Müdürlüğü : 0312 378 77 17
  • Cenaze İşleri : 0312 361 10 23
  • Evlendirme Müdürlüğü : 0312 361 10 46

BAŞKAN AK HALK BULUŞMALARI İÇİN ÇALDIRAN MAHALLESİ’NDE

Keçiören’in yönetimine vatandaşı da ortak etmeyi ilke haline getiren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, bu defa halk buluşmaları için Çaldıran Mahallesi’ndeydi.

 

Önce Çaldıran Mahallesi Muhtarı Ahmet Telli’yi ziyaret eden Başkan Ak’a, AK Parti Keçiören İlçe Kadın Kolları Başkanı Mahpeyker Sert de eşlik etti. Başkan Ak, mahallenin herhangi bir ihtiyacı olup olmadığını sorarken, Muhtar Telli ise “Mahallemize vermiş olduğunuz hizmetler için bütün Çaldıranlılar adına size teşekkür ediyorum” yanıtını verdi.

 

PARKTA VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ 

Daha sonra 523’üncü Sokak’ta belediye ekiplerinin yaptığı sokak düzenleme ve yol kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Ak, ardından Şehit Jandarma Komando Onbaşı Cumhur Baran Parkı’na giderek vatandaşlar ile sohbet etti. Limonata ikramının yapıldığı sohbet sırasında Başkan Ak, vatandaşlardan gelen istek üzerine çok sayıda hatıra fotoğrafı çektirdi ve çocuklara yap boz hediye etti. 490’ıncı Cadde’de bulunan esnafları da ziyaret eden Başkan Ak, esnaflara hayırlı kazançlar dileyerek hatırlarını sordu. Vatandaşlar ile birlikte yürüyerek 492’nci caddede kurulan belediye tırına giden Başkan Ak, burada göreve seçildiği 2009 yılından beri her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği Halk Günü buluşmasını yaptı.

 

BÜROKRASİ DUVARLARINI YIKIYORUZ

Belediye Başkanı ile vatandaşlar arasındaki bürokrasi duvarlarını yıkan bir anlayışı benimseyen Mustafa Ak, Halk Günü buluşmaları sayesinde vatandaşların talep, görüş ve önerilerini dinleyerek sorunlara ilk elden müdahale ediyor ve çözüm için belediyenin yetkili birimlerini anında harekete geçiriyor. Keçiörenlilerin Halk Günü uygulamasından son derece memnun olduğunu belirten Başkan Ak, “Vatandaşlarımız, kendi oylarıyla seçtikleri Belediye Başkanına bir adım kadar yakın olabilmeli. Halk buluşmalarımız ile karar mekanizmasına vatandaşlarımızı dahil ediyoruz, onlar için onlarla birlikte hizmet üretiyoruz. Halkımızla beraber olmanın, Keçiören’i birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Elimizden geldiğince tüm vatandaşlarımızın sorunlarına yardımcı oluyoruz” diye konuştu.

 

KOMŞULARLA BİR ARAYA GELDİ

Başkan Ak, daha sonra Bağlarbaşı Mahallesi’nde bulunan Kardeşler Sitesi sakinleri ile “Komşu Buluşmaları”nda bir araya geldi. Çay eşliğinde yapılan sıcak sohbette Keçiören’in komşuluk ilişkilerinin en güçlü olduğu ilçelerden bir tanesi olduğuna dikkat çeken Mustafa Ak, “Biz de düzenlediğimiz Komşu Buluşmaları ile hem komşuluk ilişkilerine bir nebze olsun katkıda bulunuyoruz, hem de mahallemizin varsa eksikliklerini konuşuyoruz, görüş ve önerileri dinliyoruz” dedi.

10.08.2017

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player