HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

YEŞİLGÜN

Bu program dahilinde belirlenecek mahallede, aynı gün içerisinde belediye görevlileri (Mahalle Teşkilatı-temizlik-park bahçeler-çevre koruma-fen işleri-çevre sağlık-muhtar işleri-halkla ilişkiler-zabıta müdürlüğü) gönüllüler, mahalle sakinleri, sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile etkinlikler yapılması planlanmaktadır.

PERSONEL DOĞUM GÜNLERİ KUTLAMASI

Her ayın ilk haftasında Keçiören Belediyesi personelinin doğum günleri Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın katılımı ve doğum günü olan personele sunulan yemek organizasyonu ve hediyeler ile kutlanmaktadır.

KİŞİSEL BAKIM VE EV TEMİZLİĞİ YAPILMASI

Keçiören’de yaşayan ihtiyaç sahibi engelli ve yaşlılara yönelik tespit edilen evler temizlik personeli tarafından her gün 6 eve ulaşılarak temizlenmektedir.

OKUL SOSYAL HİZMETİ

Keçiören’de bulunan ilk ve orta okullarda okuyan çocuklara yönelik rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Çocuk Şenlikleri

15 günde bir düzenlenen Yeşil Gün Projesi kapsamında projenin o hafta uygulanacağı mahallede bulunan çocuklara yönelik çocuk oyunlarının oynandığı ve çeşitli yarışmalarla hediyelerin dağıtıldığı bir eğlence düzenlenmektedir

ESNAF BULUŞMALARI

Keçiören’deki esnafların katılımcı yönetim anlayışı  ile ilçelerinde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere destek vermek ve mesleki olarak  toplum içerisinde ön plana çıkarılmaları amacıyla halkla buluşmaları sağlanmaktadır.