Belediyeden Burs Alabilir Miyim?

Belediyemiz herhangi bir yerden burs almayan üniversite öğrencilerine burs vermektedir. Burs kayıtları başladığında belediyemizin web sayfası üzerinden kayıt yapılmaktadır. Yapılan değerlendirmede başvurusu olumlu sonuçlanan öğrencilerimiz ile iletişime geçilip süreç hakkında bilgi verilmektedir.

Belediye, Yapacağım İş Başvuruları Konusunda Bana Nasıl Yardımcı Olur?

Belediyemizde iş arayan vatandaşlarımız için Sn. Başkanımızın talimatlarıyla Kariyer Ofisi kurulmuştur. İş arayan ve işverenleri aynı çatıda toplayan Kariyer Ofisimiz çok sayıda vatandaşımızın iş sahibi olmasına vesile olmuştur. Belediyemizin hizmet binasında bulunan Kariyer Ofisimize ister yüz yüze ister https://kariyer.kecioren.bel.tr/ linkini tıklayarak online kayıt yaptırabilir, hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Belediye Nakdi Yardım Ve Kömür Yardımı Yapıyor Mu?

Belediyemizin nakdi ve kömür yardımı bulunmamaktadır.

Ambulans Ve Cenaze Hizmeti Veriliyor Mu?

Belediyemiz Ambulans ve Cenaze Hizmetlerinde vatandaşlarımıza yardımcı olmaktadır. (0312)361 10 23 no’lu iletişim numaramızdan detaylı bilgi alabilirisiniz

Belediye İhtiyaç Sahibi Ailelere Ne Gibi Yardımlar Yapıyor?

Belediyemiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda yardımı, eşya yardımı yapmaktadır. Ayrıca yeni çocuk sahibi olan ailelere de “Hoş Geldin Bebek Kampanyası” adı altında destek olmaktadır.

Halk Günlerinde Başkan İle Yüz Yüze Görüşülebilir Mi?

Pandemi nedeniyle şuan için askıya alınan “Halk Günleri” nde vatandaşlarımız Sn. Başkanımız ile yüz yüze görüşebilmektedirler.

Başıboş Sokak Hayvanları İle İlgili Yapılan İşlemler Nelerdir?

Belediyemiz, sokak hayvanları konusunda 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu kapsamında çalışmalarını sürdürmektedir. 5199 Sayılı Hayvan Koruma Kanununun verdiği yetkiler doğrultusunda sokak hayvanları Geçici Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’mizde sağlık muayenesi, aşı ve kısırlaştırma yapıldıktan sonra tedavi süreçleri tamamlanan hayvanlar alındıkları ortama geri bırakılmaktadır.

Ağaç Budama İşlemi Ücretli Midir?

Belediyemizin Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan ağaç budama işleminde vatandaşlarımızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Başkan Bey İle Çekinilen Fotoğraflara Nereden Ulaşılabiliriz?

Belediyemizin web sayfası üzerinden “Başkan İle Fotoğraflar” kısmından Sn. Başkanımız ile çekinilen fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Keçiören Belediyesi Tarafından Üretilip Vatandaşa Dağıtılan El, Cilt, Kıyafet Dezenfektanı Ve Çeşitli Aromalardaki Kolonyalar Ücretli Mi?

Belediyemizin AR-GE Müdürlüğü tarafından üretilmektedir. Vatandaşlarımıza ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.