CUMHURİYET KULESİ KÜLTÜR SANAT SPOR GÖSTERİ VE TİCARET MERKEZİ ÇEVRE DÜZENLEME PROJESİ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok tarafından temeli atılan, Keçiören’in güzelliğine güzellik katacak olan Cumhuriyet Kulesi projesi kaldığı yerden devam ediyor.

Proje Detay . . .
DOĞAL YAŞAM PARKI

Doğal Yaşam Parkımızdaki canlılarımız her geçen gün gerek sayı gerekse tür anlamında çoğalıyor.

Proje Detay . . .
KEÇİÖREN ŞELALESİ ÜZERİ PEYZAJ PLANLAMA PROJESİ

Keçiören Büyük Şelalesi’nin bulunduğu kayalık alanın üzerinde yer alan park projemiz.

Proje Detay . . .
TÜRK DÜNYASI SU VE GÜL MEYDANI

Çevreye duyarlılık açısından örnek bir proje olarak hayata geçirilen ve Türkiye’de bir ilk olan Türk Dünyası Su ve Gül Meydanı,  suyun ve ışığın eşsiz güzellikteki dansı ile görenleri  hayran bırakıyor. Türk Dünyası Su ve Gül Meydanı projesinde de; Cumhuriyet Kulesi, Su ve Gül meydanı projeleri ile aynı mimari dil kullanılmıştır.

Proje Detay . . .
KAPALI OTOPARK SU VE GÜL MEYDANI

Çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarıyla 11 bin 68 metrekarelik yapı alanına sahip olan otoparkımız 3 katlı olup, 350 araçlık kapasiteye sahiptir.  

Proje Detay . . .
HACIKADIN VADİSİ KENTSEL DÖNÜŞÜM VE GELİŞME ALANI İMAR PLANI VE UYGULAMASI

Hacıkadın Vadisi Kentsel Dönüşüm ve Gelişme Alanı İmar Planı ile gecekonduların ve çarpık yapılaşmaların bulunduğu alanda daha modern yaşanılabilir bir yerleşim oluşturulmasını hedeflledik

Proje Detay . . .
AYVALI, AŞAĞI EĞLENCE, ETLİK, İNCİRLİ VE ESERTEPE MAHALLELERİNE AİT KENTSEL DÖNÜŞÜM İMAR PLANI

Ayvalı, Aşağı Eğlence, Etlik, Incirli ve Esertepe mahallelerinin kentsel dönüşüm planı askı süreci itiraz olmadığından plan kesinleşmiştir

Proje Detay . . .
MODERN VE AKILLI SERA

Keçiören Ovacık mahallesinde kurulmuş olan  ‘modern ve akıllı’ seramızda parklarımızın ihtiyacı olan bitkileri dışarıdan almak yerine üreteceğiz. Ayrıca sebze fidesi üretimi de yapılacak olan seramızın toplamda 2880 m² oturum alanı bulunmaktadır. Hemen yanında 500 m² alanda tek katlı, içerisinde ofis, personel için çay ocağı ve dinlenme alanı, soyunma odası, ayrıca park ve bahçeler müdürlüğü personelinin kullanabileceği depo alanları bulunan idari bina vardır.

Proje Detay . . .
BAĞLUM KÖSRELİK VE SARIBEYLER TANDIR DAMI

İlçemize bağlı köylerde geleneksel gıdaların üretimini teşvik etmek ve organik gıda talebini karşılamak için Sarıbeyler ve Kösrelik Köylerinde 1 er adet 56 m² oturum alanı üzerinde tandır damı inşası tamamlandı. Köylerimizde yaşayan kadınlarımızın hem ekmek ihtiyaçlarını karşılayacakları hem de ürettikleri ekmekleri satarak ev ekonomilerine katkı sağlayacakları bir tesis.

Proje Detay . . .