NİLÜFER HAVUZU

Keçiören Ovacık Mahallesi’nde yer alan 50 dönümlük Lavanta ve Gül Bahçesi içine inşa edilen “Nilüfer Havuzu” ve içinde bulunan Koi balıkları doğayla baş başa vakit geçirmek isteyen vatandaşlar için otantik bir ortam sunuyor.

Proje Detay . . .
CUMHURİYET KULESİ KÜLTÜR SANAT SPOR GÖSTERİ VE TİCARET MERKEZİ ÇEVRE DÜZENLEME PROJESİ

 Keçiören’in güzelliğine güzellik katacak olan Cumhuriyet Kulesi projesi kaldığı yerden devam ediyor.

Proje Detay . . .
KEÇİÖREN LAVANTA BAHÇESİ KAPALI SPOR SALONU

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Ovacık Mahallesi’ne inşa edilecek olan Lavanta Bahçesi Kapalı Spor Salonu’nun temeli törenle atıldı.

Proje Detay . . .
YÜKSELTEPE MAHALLE KONAĞI VE KÜLTÜR MERKEZİ

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Yükseltepe Mahallesi`nde inşa edilen mahalle konağı ve kültür merkezinin temeli törenle atıldı.

Proje Detay . . .
KÖSRELİK GÖLETİ MESİRE ALANI

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Kösrelik Köyünde bulunan gölet etrafına inşa edilen “Kösrelik Göleti Mesire Alanı" açıldı

Proje Detay . . .
ŞEHİT YÜZBAŞI BURAK COŞKUN PARKI

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Şehit Kubilay Mahallesine inşa edilen ve “Şehit Yüzbaşı Burak Coşkun” ismi verilen parkın açılışı yapıldı.

Proje Detay . . .
HANIMLAR LOKALİ

Keçiören Belediyesi tarafından kadınların sosyal hayata katılımını artırmak ve kolaylaştırmak için ilçedeki Şefkat Mahallesi’nde ‘Hanımlar Lokali` açıldı.

Proje Detay . . .
DOĞAL YAŞAM PARKI

Doğal Yaşam Parkımızdaki canlılarımız her geçen gün gerek sayı gerekse tür anlamında çoğalıyor.

Proje Detay . . .
DENİZ BAYKAL PARKI

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Şehit Kubilay Mahallesi’ne inşa edilen ve Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın ismi verilen parkın açılışı gerçekleştirildi.

Proje Detay . . .
AYÇİN AKKAŞ KÜTÜPHANESİ

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Atapark Mahallesi’ne kurulan ve Ayçin Akkaş ismini taşıyan kütüphanenin açılışı yapıldı

Proje Detay . . .
KEÇİÖREN ŞELALESİ ÜZERİ PEYZAJ PLANLAMA PROJESİ

Keçiören Büyük Şelalesi’nin bulunduğu kayalık alanın üzerinde yer alan park projemiz.

Proje Detay . . .
TÜRK DÜNYASI SU VE GÜL MEYDANI

Çevreye duyarlılık açısından örnek bir proje olarak hayata geçirilen ve Türkiye’de bir ilk olan Türk Dünyası Su ve Gül Meydanı,  suyun ve ışığın eşsiz güzellikteki dansı ile görenleri  hayran bırakıyor. Türk Dünyası Su ve Gül Meydanı projesinde de; Cumhuriyet Kulesi, Su ve Gül meydanı projeleri ile aynı mimari dil kullanılmıştır.

Proje Detay . . .
SANCAKTEPE YENİ NESİL KAPALI PAZAR ALANI

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Sancaktepe mahallesine inşa edilen Yeni Nesil Kapalı Pazar Alanı ve Kültür Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi

Proje Detay . . .
KAPALI OTOPARK SU VE GÜL MEYDANI

Çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarıyla 11 bin 68 metrekarelik yapı alanına sahip olan otoparkımız 3 katlı olup, 350 araçlık kapasiteye sahiptir.  

Proje Detay . . .
BAĞLUM STADI

Keçiören Belediyesinin ilçedeki Bağlum Stadı’nda başlattığı yenileme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Beton bloklar, tribün alanları, koltuklar, soyunma odaları, zemin ve aydınlatma direklerine kadar stat baştan sona yenileniyor.

Proje Detay . . .
KAFKASLAR KAPALI SPOR SALONU

Keçiören Belediyesi tarafından inşa edilen Kafkaslar Kapalı Spor Salonu’nun Temel Atma Töreni gerçekleştirildi.

Proje Detay . . .
HACIKADIN VADİSİ KENTSEL DÖNÜŞÜM VE GELİŞME ALANI İMAR PLANI VE UYGULAMASI

Hacıkadın Vadisi Kentsel Dönüşüm ve Gelişme Alanı İmar Planı ile gecekonduların ve çarpık yapılaşmaların bulunduğu alanda daha modern yaşanılabilir bir yerleşim oluşturulmasını hedeflledik

Proje Detay . . .
AYVALI, AŞAĞI EĞLENCE, ETLİK, İNCİRLİ VE ESERTEPE MAHALLELERİNE AİT KENTSEL DÖNÜŞÜM İMAR PLANI

Ayvalı, Aşağı Eğlence, Etlik, Incirli ve Esertepe mahallelerinin kentsel dönüşüm planı askı süreci itiraz olmadığından plan kesinleşmiştir

Proje Detay . . .