DOĞAL YAŞAM PARKI

Doğal Yaşam Parkımızdaki canlılarımız her geçen gün gerek sayı gerekse tür anlamında çoğalıyor.

Proje Detay . . .
TÜRK DÜNYASI SU VE GÜL MEYDANI

Çevreye duyarlılık açısından örnek bir proje olarak hayata geçirilen ve Türkiye’de bir ilk olan Türk Dünyası Su ve Gül Meydanı,  suyun ve ışığın eşsiz güzellikteki dansı ile görenleri  hayran bırakıyor. Türk Dünyası Su ve Gül Meydanı projesinde de; Cumhuriyet Kulesi, Su ve Gül meydanı projeleri ile aynı mimari dil kullanılmıştır.

Proje Detay . . .
KAPALI OTOPARK SU VE GÜL MEYDANI

Çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarıyla 11 bin 68 metrekarelik yapı alanına sahip olan otoparkımız 3 katlı olup, 350 araçlık kapasiteye sahiptir.  

Proje Detay . . .
MODERN VE AKILLI SERA

Keçiören Ovacık mahallesinde kurulmuş olan  ‘modern ve akıllı’ seramızda parklarımızın ihtiyacı olan bitkileri dışarıdan almak yerine üreteceğiz. Ayrıca sebze fidesi üretimi de yapılacak olan seramızın toplamda 2880 m² oturum alanı bulunmaktadır. Hemen yanında 500 m² alanda tek katlı, içerisinde ofis, personel için çay ocağı ve dinlenme alanı, soyunma odası, ayrıca park ve bahçeler müdürlüğü personelinin kullanabileceği depo alanları bulunan idari bina vardır.

Proje Detay . . .
BAĞLUM KÖSRELİK VE SARIBEYLER TANDIR DAMI

İlçemize bağlı köylerde geleneksel gıdaların üretimini teşvik etmek ve organik gıda talebini karşılamak için Sarıbeyler ve Kösrelik Köylerinde 1 er adet 56 m² oturum alanı üzerinde tandır damı inşası tamamlandı. Köylerimizde yaşayan kadınlarımızın hem ekmek ihtiyaçlarını karşılayacakları hem de ürettikleri ekmekleri satarak ev ekonomilerine katkı sağlayacakları bir tesis.

Proje Detay . . .