1. Dr. Mesut ÖZARSLAN

    Belediye Başkanı
    1. Doğrudan Bağlı Birimler

      1. İÇ DENETİM BİRİMİ BAŞKANLIĞI


        Yılmaz YENİCE

      2. ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ


        Ülkü SÖĞÜTDELEN

      3. TEFTİŞ KURULU MÜDÜRLÜĞÜ


        Yılmaz YENİCE

    2. Atila ÇELİK

      Başkan Vekili
    3. Tolga TURGUT

      Başkan Vekili
    4. Atila ZORLU

      Başkan Yardımcısı
      1. DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Haydar BOZKUŞ
      2. DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ


        İlyas ŞİRİN
      3. İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ


        Celal BİÇER
      4. İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ


        Erol ŞIVGIN
      5. KEÇİÖREN BELEDİYESİ GIDA TÜKETİM MALLARI ÜRT. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ


        Hıdır MAMÜK
      6. MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ


        Osman TÜRKAN
      7. SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Dr.Gazi ALTIN
      8. STRATEJİ GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ


        Osman TÜRKAN
    5. Av. Serkan BEDİRHANOĞLU

      Başkan Yardımcısı
      1. BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ


        Orkun TÜRKMEN
      2. HUKUK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Fatih GENEL
      3. HUZUREVİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Melihan BURAN
      4. KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ


        Av. Serkan BEDİRHANOĞLU
      5. KÜTÜPHANE VE MÜZELER MÜDÜRLÜĞÜ


        Mehmet GÖNÜLER
      6. RUHSAT VE DENETİM MÜDÜRLÜĞÜ


        Zülküf KILIÇ
      7. SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Ali KILIÇ
      8. ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ


        Ali DEMİR
    6. Bayram CEYHAN

      Başkan Yardımcısı
      1. AFET İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Ali KAPLAN
      2. ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ


        Erdinç ULUSAN
      3. EMLAK VE İSTİMLAK MÜDÜRLÜĞÜ


        Yusuf DURLU
      4. ETÜD PROJE MÜDÜRLÜĞÜ


      5. FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Fırat GÜMÜŞ
      6. İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ


        Zeki ÇEVİK
      7. KENTSEL DÖNÜŞÜM MÜDÜRLÜĞÜ


      8. VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Uğur KOÇAK
    7. Emir Can TUNÇ

      Başkan Yardımcısı
      1. AR-GE (ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ)


        Zeliha ÇİFTESAL
      2. ARŞİV MÜDÜRLÜĞÜ


        Meral ÖZTÜRK
      3. BASIN YAYIN ve HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ


        Mehmet Ekrem ÇARHOĞLU
      4. İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK MÜDÜRLÜĞÜ


        Hülya ŞANLI YILMAZ
      5. İNOVASYON VE TEKNOLOJİ MÜDÜRLÜĞÜ


      6. YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Ali KAPLAN
    8. Selçuk KARADAĞ

      Başkan Yardımcısı
      1. GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Erhan CİHANGİROĞLU
      2. KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


      3. MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ


        Murat Kürşat ÇEVİK
      4. MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Recep AKTAŞ
      5. PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ


      6. TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Asım BALTACI
      7. ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ


        Ekrem TARIM