• 28.09.2023
Üreten kadınlara tam destek!

Keçiören Belediyesi tarafından kadın istihdamını artırmak için ilçedeki Etlik Osmanlı Semt Pazarı’nda ücretsiz olarak hizmete sunulan ‘Üreten Kadınlar Pazarı’ birbirinden kıymetli el emeği ürünlerin satış noktası olmaya devam ediyor. Her bir kadının ayrı ayrı ürünlerle stant açtığı pazarda el emeği gelire dönüşüyor. Maharetli ellerden çıkan gıda, takı ve süs eşyaları her çarşamba ve cuma günleri müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Haber Detay . . .
 • 27.09.2023
Cüneyt Arkın’ın ismi Keçiören’deki okçuluk tesisinde yaşayacak

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçedeki Ovacık Mahallesine inşa edilen Okçuluk Kapalı Spor Tesisine Yeşilçam’ın Usta Oyuncusu Cüneyt Arkın’ın ismini vereceklerini duyurdu. Altınok, “Usta Sanatçımız Merhum Cüneyt Arkın ismini Okçuluk Spor Tesisimize verme kararı aldık. Önümüzdeki günlerde bu kararımızın önergesini belediye meclisimize sunacağız. Kararımızı meclisimizden geçirerek resmileştireceğiz.” dedi.

Haber Detay . . .
 • 27.09.2023
Başkan Altınok: Dünyanın en temiz şehri Keçiörendir

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Keçiören’deki 51 mahallenin tüm sokaklarının günlük süpürüldüğünü ve haftada bir de yıkandığını belirterek, “Sokaklarımız günlük süpürülüyor, haftada bir de yıkanıyor. Bu uygulama başka yerde var mıdır?” dedi.

Haber Detay . . .
 • 27.09.2023
Keçiören’de bir okula daha laboratuvar sınıfı ve kütüphane kazandırıldı

Keçiören Belediyesi tarafından "Eğitime Bir Tuğla da Bizden" projesi kapsamında ilçedeki Şehit Sinan Özkan Ortaokuluna kitap ve laboratuvar ekipmanı teslim edilerek sınıfların açılışı yapıldı.

Haber Detay . . .
 • 26.09.2023
Keçiören’de TOGG kullanıcılarına ücretsiz sarj hizmeti

Keçiören Belediyesi, Türkiye`nin otomobili TOGG için belediye hizmet binası önüne ücretsiz şarj istasyonu kurdu. Keçiören Belediyesi tarafından satın alınan TOGG’un da şarj dolumunun yapıldığı istasyondan diğer TOGG kullanıcıları ücretsiz faydalanabilecek.

Haber Detay . . .
 • 25.09.2023
Başkan Altınok mezun olduğu okulları ziyaret etti

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok mezun olduğu Keçiören Kalaba Ortaokulu ve Kalaba Lisesini ziyaret etti. Öğrenci ve öğretmenlerin taleplerini dinleyen Başkan Altınok, ilgili birim müdürlerine okulun taleplerinin karşılanması için talimat verdi.

Haber Detay . . .
 • 22.09.2023
Başkan Altınok: Pazarlarımızdan memnuniyet oranı yüzde yüz

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçedeki semt pazarlardan alışveriş yapan vatandaşların memnuniyet oranının 4 yılda yüzde yüz düzeyinde arttığını dile getirdi.

Haber Detay . . .
 • 22.09.2023
Selçuklu’nun görkemli sanatı Keçiören’de ziyarete açıldı

Keçiören Sanat Galerisi’nde, Selçuklu dönemine ait sanat dallarından esinlenilerek ortaya çıkarılan eserler “Kubadâbat” isimli sergiyle ziyarete açıldı. Serginin açılışı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, AK Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, ABB Meclis Başkanvekili Fatih Ünal, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan, eserleri icra eden sanatçılar ve sanatseverlerin katılımıyla yapıldı.

Haber Detay . . .
 • 22.09.2023
Usta Ozan Neşet Ertaş Keçiören’de anıldı

Kırşehirliler Derneğinin düzenlediği Geleneksel Kırşehirliler Buluşması programı Keçiören Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde geniş bir katılımla gerçekleşti.

Haber Detay . . .
 • 21.09.2023
Ankara Buluşmaları’nda kentsel dönüşümün önemi konuşuldu

Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen Ankara Buluşmaları`nda son dönemlerde kamuoyunun gündeminden düşmeyen "Kentsel Dönüşüm” konusunu ele alındı.

Haber Detay . . .
 • 20.09.2023
Keçiören’de Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri düzenlendi

Keçiören Belediyesi tarafından Avrupa Hareketlilik Haftası dolayısıyla bisiklet turu ve çeşitli spor etkinlikleri düzenlendi. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un katılımıyla gerçekleştirilen etkinliklerde sağlıklı kalmak için spor yapmanın önemine vurgu yapıldı.

Haber Detay . . .
 • 20.09.2023
Dört kuşak gaziler aynı fotoğraf karesinde

Keçiören Belediyesi ile Türkiye Gaziler Şehit Aileleri Vakfı(TÜGŞAV) iş birliğinde dün akşam düzenlenen 19 Eylül Gaziler Günü programında dört kuşak gaziler aynı fotoğraf karesinde görüntülendi.

Haber Detay . . .
 • 20.09.2023
Gönül Köşkü Huzurevi koro konseriyle eğlendi

Keçiören Belediyesi Gönül Köşkü Huzurevi’nde konser coşkusu yaşandı. Keçiören Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen konserde Aşağı Eğlence Mahalle Korosu sahne alarak huzurevi sakinlerine eğlenceyle dolu bir akşam yaşattı.

Haber Detay . . .
 • 19.09.2023
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Keçiören’de gazilerle buluştu

Keçiören Belediyesi ile Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı(TÜGŞAV) iş birliğinde, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Keçiören Estergon Türk Kültür Merkezi’nde yemek programı düzenlendi.

Haber Detay . . .
 • 19.09.2023
Ankara Buluşmaları’nda kent sorunları ele alındı

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok başkanlığında düzenlenen “Ankara Buluşmaları”na Kent Araştırmaları Enstitüsü Genel Direktörü Emir Osmanoğlu, Çalışma Programları Koordinatörü Dr. Pınar Çobanyılmaz, ADAMOR Toplum Araştırmalar Merkezi Uzmanı Sosyolog- Araştırmacı ve Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Elif Soysal katıldı.

Haber Detay . . .
 • 18.09.2023
Keçiören’de Kanuni Mahallesi Yeni Nesil Semt Pazarı hizmete açıldı

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Kanuni Mahallesine inşa edilen yeni nesil semt pazarının açılışı Ali Yaprak konseriyle gerçekleştirildi. Açılışı vatandaşlarla birlikte yapan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok burada yaptığı konuşmada, “Ankara’da hizmetler çok yavaş, Başkent’e ok gibi hızlı bir başkan lazım. Şayet görev bize tevdi edilirse partili partisiz tüm Keçiörenlilerden tam destek bekliyoruz.” dedi.

Haber Detay . . .
 • 16.09.2023
Stajyerlerin ilk eğitimi iş sağlığı ve güvenliği

Keçiören Belediyesi tarafından belediyede staja başlayan öğrencilere yönelik iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi. Eğitimde öğrencilere, staj yaptıkları birimde yapacakları işlerde can ve mal güvenliği için nelere dikkat etmeleri gerektiği anlatıldı. Tehlikeli ve riskli konularda yönetici ve idarecilerin bilgisi dışında hareket edilmemesi gerektiğinin bilgisi paylaşıldı.

Haber Detay . . .
 • 14.09.2023
Başkent`te bulunan kadın dernekleri Ankara Buluşmaları`nda bir araya geldi

Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Ankara Buluşmaları’ Başkent’te faaliyet gösteren kadın derneklerini ve dernek üyelerini bir araya getirdi. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok tarafından ağırlanan dernek başkan ve üyeleri aile içi şiddet, kadına ve çocuğa yönelik şiddetin nasıl önlenebileceği ile ilgili fikir alışverişinde bulundular. Her bir dernek üyesi, mağdur kadın ve çocuklara yönelik ne tür çalışmalar yaptığını aktararak deneyimlerini paylaştılar.

Haber Detay . . .