Değerli Keçiörenliler,

Yürekten desteğiniz ve teveccühlerinizle sevdamız olan Keçiören’e hizmet etme yolunda görevi yeniden üstlenmiş ve vekâleti teslim almış bulunuyoruz. Rabbim mahcup etmesin, hepimiz için hayırlı ve uğurlu olsun.

Değerli Keçiörenliler, yuvamız olan bu güzel kent için büyük bir gayretle çalışmaya kaldığımız yerden devam edeceğiz. Adaylık sürecimizde bize her daim inanan ve yanımızda olan vatandaşlarımız bilsin ki, gerçekleştireceğimiz hizmetlerde ‘Dürüst Belediyeciliğin Adresi’ olacak, hizmet kalitemizi daha üst seviyelere çıkarmak için omuz omuza çalışacağız.

Gün, birlik ve beraberlik içerisinde örnek eserlere imza atma günüdür. Gün, çağın ihtiyaçlarına yönelik yepyeni projelerle, milletimizin yüzünü güldürme günüdür. Gün, tüm hassasiyetlerinizi göz önünde bulundurarak, el ele yürüyen ‘Büyük Keçiören Ailesinin’ her bir ferdini kucaklama günüdür. Gün, hizmetin teminatı olarak Keçiören’i birlikte inşa etme ve ilçemizi Türkiye’nin parlayan yıldızı yapma günüdür. Gün, heyecanla ve aşkla çalışarak bize verdiğiniz her bir oyu "Helal Ettirme" günüdür.

Kıymetli hemşehrilerim; yeni dönemde engellileri, çocukları, gençleri, yaşlıları, öğrencileri, esnafları, ev hanımları, emeklileri, ihtiyaç sahipleri ve kültür-sanat tutkunlarıyla daha mutlu bir Keçiören inşa etmek tek gayemiz olacaktır. Bu hedef doğrultusunda, her kapıyı çalmaya devam edip gönüller yapacağız, eserler bırakacağız. Her zaman olduğu gibi gece-gündüz demeden parklarda, sokaklarda, pazarlarda yanınızda olacağız.

Sadece Ankara’da değil, Türkiye’de ve dünyada ses getirecek projelerle kentimizi bir cazibe merkezi haline getireceğiz. Yemyeşil sokakları ve parkları, cıvıl cıvıl çarşı ve pazarları, mesire yerleri, spor kompleksleri, sosyal ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan mekânlarıyla göz bebeğimiz olan Keçiören’e hep birlikte sahip çıkacağız. Siz değerli vatandaşlarımızın sesine kulak vermeyi ihmal etmeden, sorunlara makro ve mikro projelerle çözüm bularak Keçiören’i ortak akılla yöneteceğiz.

Gelişen dünyada, ilerleyen teknolojilere rahatlıkla ayak uydurabilecek, geleceğe güvenle bakabilecek, rekabet kapasitesine sahip, donanımlı bir nesil yetiştireceğiz. Gençlerimizin geleceğe umutla bakabilmesi için bilimin ve teknolojinin yüksek hızına ayak uydurulması konusunda entegrasyon çalışmaları yapacak, özgüveni yüksek gençlerimizin sayısını artıracağız.

Keçiören’de ticari ve sosyal hayatın hareketlenmesi için istihdam meselelerinde elimizi taşın altına koyarak esnaflarımızın ve gençlerimizin yüzünü güldüreceğiz. Her mahallemizde, çocuklarımızın ve ailelerimizin gönül rahatlığıyla vakit geçirebilecekleri alanlar inşa ederek eşit hizmet düsturuyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Kıymetlı hemşehrilerim, Keçiören’imizde birlik ve beraberlik iklimini güçlendirecek sosyal politikalarımızı hayata geçirmek bizim en büyük hedefimizdir. Biz, "Bir Olalım, İri olalım, Diri olalım” düsturuyla çıktığımız bu yolda, ömrümüzü ve gönlümüzü verdiğimiz Keçiören’i sizlerle daha da yükseklere taşımaya talibiz. Keçiören’in gelişmişlik seviyesini artırarak, örnek bir kent olması için yenilikçi adımlar atmaya talibiz. Biz ilk günden beri örnek hizmetlerle Keçiören`imizde "Hizmetkarlığa" talibiz.

"Makamın Gönüllerde Olduğunun" idrakiyle, nice güzelliklere birlikte yol almak için şehrimizi birlikte yönetip, mutlu insanlar ve örnek bir Keçiören ailesi olarak huzurlu ve güven içerisinde müreffeh bir yaşam için hep yan yana kalmak temennisiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

     TURGUT ALTINOK

Keçiören Belediye Başkanı