Çocuğa verilen hizmetin en değerli yatırım olduğu inancıyla; kültürün, sanatın ve psiko sosyal desteğin en verimli şekilde sağlanması için Çocuk Eğitim Merkezi kurulmuştur. Merkezde çocukların yeteneklerini keşfetmelerine yönelik atölye çalışmaları ve sosyal kültürel faaliyetler gerçekleştirilmektedir.

Amacımız, çocuklara yönelik temel hizmetlerin eşit bir şekilde sunulmasıdır.

Çocukların mevcut becerilerini artırmak, yeteneklerini keşfetmelerini desteklemek, sosyal ve kültürel gelişimlerini olumlu yönlendirmek için alanında uzman bir ekiple koruyucu önleyici geliştirici hizmetler sunulmaktadır.

Çocuk Eğitim Merkezi; Keçiören ilçesinde ikamet eden 3.5-14 yaş aralığında olan çocukların bilim, sanat, spor ve kültürel faaliyetler gerçekleştirerek sosyal hayata katılımlarının güçlendirilmesi ve aile, toplum etkileşimlerine pozitif katkı sağlanmasını amaçlamaktadır.

Merkezde robotik kodlama, okul öncesi, oyun grubu, tasarım ahşap, akıl oyunları, satranç, jimnastik, hızlı okuma teknikleri ve hafıza teknikleri alanlarında atölyeler düzenlenmektedir. Ayrıca çocuklar ile ebeveynlerine yönelik danışmanlık hizmeti verilmektedir. Ailelere ve çocuklara eğitim koçluğu hizmeti sunulmaktadır. Çocuk Eğitim Merkezinin tüm çalışmaları ücretsizdir.

Yunus Emre Kültür Merkezi İçi. İncirli Mah. Basın Cad. Şener Sk. No: 2

0312 3610100