MEVLANA SPOR MERKEZİ

Keçiörenlilerin yanı sıra bütün Ankaralıların ihtiyaçlarına cevap veren Keçiören Belediyesi spor tesisleri daha çok sayıda insana hizmet vererek sosyal gelişime katkıda bulunuyor. Bu tesislerden birisi de  Mevlana Spor Tesisleri. Tesiste; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, plates-zumba salonu ve sauna bulunmaktadır. Kapalı Havuz 12x25 m. boyutlarında ve 1.6m. derinliğinde yarı olimpik olarak hizmet vermektedir. Tesisimiz üye ve 15 yaş ve üzeri üye misafirlerine hizmet vermektedir. Ayrıca yaz ayı boyunca grup yüzme eğitimi de havuzumuzda gerçekleştirilmektedir.

Tesis çalışma saatlerimiz

Bayan Günleri: Pazartesi kapalıdır.        Salı – Perşembe - Cumartesi 08:00 – 22:00 (Birim kapanışı: 21:30)

Erkek Günleri: Pazartesi kapalıdır.         Çarşamba – Cuma –Pazar 08:00 – 22:00 (Birim kapanışı: 21:30)

 Birimlerimiz;

*1 adet Kapalı Havuz *1 adet Şok Havuzu *2 adet Fitness – Kondisyon Salonu *1 adet Step-Aerobik-Pilates-Zumba Salonu *2 adet Bay ve Bayan Soyunma Odası *1 adet Sauna Bulunmaktadır.

KAPALI YÜZME HAVUZU 25 x 12 m Uzunluğunda 1.60 m derinliğinde yarı Olimpiktir. Kapalı havuzumuzdan Üyeler ve 15 yaş ve üzeri üye misafirleri yararlanmaktadır. Havuzumuzda deneyimli antrenörler tarafından yüzme kursları verilmektedir.

Havuzlarımızı kullanabilmek için yüzme bilmek gerekmektedir. Kayıt esnasında yüzme denemesi yapılmaktadır.

Üyeliklerimizde günlük tek giriş hakkı ve her üyelik için (fitness, havuz ve gold) iki saat kullanım süresi mevcuttur. 

Yüzme denemesi ve havuz kullanımı için gerekli malzemeler; bone, havlu, terlik ve havuzda yüzmeye uygun kıyafet (bayanlar için; mayo, bikini, haşama ve erkekler için şort).

FİTNESS VE KONDİSYON SALONU Kondisyon ve bölgesel zayıflama aletlerinin bulunduğu fitness salonumuzda üyelerimize özel çalışma programı hazırlanıp deneyimli antrenörler tarafından program takibi yapılmaktadır. Step – aerobik – pilates - zumba salonumuzda haftanın belirlenen gün ve saatlerinde uzman antrenörler tarafından grup seansları yapılmaktadır. Fitness salonundan 18 yaş üzeri Üye ve üye misafirleri yararlanmaktadır. Fitness birimi için gerekli olan malzemeler; altı temiz spor ayakkabı (dışarıda kullanılan ayakkabı ile kabul edilmemektedir), spor yapmaya uygun kıyafet ve ter havlusu.

SOYUNMA ODALARI VE SAUNA Havuz Ve Fitness birimleri için 2 adet ayrı soyunma odası ve 1 adet engelli bireylerimiz için duş ve tüm üyeliklerimizin kullanabileceği sauna bulunmaktadır.

ÜYELİK İÇİN İSTENEN BELGELER - Nüfus Cüzdanı (veya TC Nolu ehliyet) – 15-18 yaş arası havuz üyeliklerinde veli imzalı muvaffakatname (kayıt esnasında birimden temin edilmektedir.)

İLETİŞİM: 0312 – 378 00 13

ADRES: ESERTEPE MAHALLESİ ÇAMBAŞI CAD. NO:68 KEÇİÖREN / ANKARA

 

 

Esertepe Mahallesi Çambaşı Caddesi No : 68

0312 378 00 13