![TUNUS / JENDOUBA TUNUS / JENDOUBA](https://www.kecioren.bel.tr/images/kardes_belediye/tunus___jendouba_kecioren.bel.tr_9.jpg)
-03.12.2012 tarihli 571 karar numaralı belgede Keçiören Belediye Meclisi’nden geçen karar ile birlikte Tunus’un Jendouba Belediyesi ile Keçiören Belediyesi kardeş belediye olmuştur.
-Bu bağlamda 28-30 Haziran 2016 tarihleri arasında Tunus’un Jendouba kardeş belediyesinde düzenlenen ‘’Kardeşlik İftarına’’ Keçiören Belediyesi davet edilmiş ve katılım sağlanmıştır.
-Ayrıca Keçiören Belediyesi 2016’da düzenlediği 7.Uluslararası Ramazan Etkinlikleri’ne Tunus Büyükelçiliği ve Jendouba Belediye Başkanını davet etmiştir.